USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Da Piscina Camboriu Camboriu Casa da Piscina Camboriú Camboriu Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa Da Piscina Camboriu Camboriu Casa da Piscina Camboriú Camboriu Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Casa Da Piscina Camboriu Βίλα

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-27
2026-08-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

12

Casa Da Piscina Camboriu Βίλα

 Wi-Fi
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η Casa Da Piscina Camboriu Βίλα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει σχεδόν 4 χλμ. απόσταση από το Πάρκο Cyro Gevaerd και προσφέρει ιδιωτική πισίνα για να εξασφαλίσει μια χαλαρωτική διαμονή.

Στην περιοχή υπάρχουν εμπορικά σημεία, όπως το Εμπορικό Κέντρο Balneário, που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Μνημείο Cristo Luz, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.

Η Casa Da Piscina Camboriu Βίλα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με μαγειρικά σκεύη. Subway Parada Camvel απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από τη βίλα με 1 μπάνιο και προσκαλεί τους επισκέπτες να δοκιμάσουν πιάτα αμερικανικής κουζίνας.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • cristo luz
    2,7 χλμ.
  • Bus Station
    1,6 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Camboriu Praia
    3,1 χλμ.
  • Παραλία Praia dos Amores
    2,8 χλμ.
  • Γήπεδο Ποδοσφαίρου Camboriu
    2,2 χλμ.
  • Πάρκο Unipraias
    2,8 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ministro Victor Konder
    18 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Ξαπλώστρα

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Ταράτσα
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 15:00
Check-out: από 10:00 έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Ministro Victor Konder από η Casa Da Piscina Camboriu Βίλα;

    Η Casa Da Piscina Camboriu Βίλα απέχει 20 χλμ. από το ΔιεθΝές Ministro Victor Konder.
  • Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Da Piscina Camboriu Βίλα;

    Οι τιμές σε η Casa Da Piscina Camboriu Βίλα κυμαίνονται από 104$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • Υπάρχει πσίνα σε η Casa Da Piscina Camboriu Βίλα;

    Ναι, οι πελάτες της η Casa Da Piscina Camboriu Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.
  • Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε παραθεριστική κατοικία;

    Οι πελάτες της παραθεριστική κατοικία είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-27
2026-08-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Casa Da Piscina Camboriu Βίλα, Βραζιλία

Rua Sassafras, 855 Condominio Silveira, Camboriu, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hotelsantacatarina.com

All rights reserved